Hakkımızda

Dr. Cliniks  2018 yılı ikinci yarısından itibaren Tarsus'ta hizmet vermeye başlamıştır.

Tarsus’un merkezi ve ulaşımı kolay caddesinde hizmet veren Dr Cliniks, alanında uzman kadrosu ve son teknoloji cihazları ile bölgenin en iyi yeni nesil sağlık güzellik bakım kliniğidir.

Kliniğimiz Dr. Ömer Durak tarafından kurulmuştur. Ömer Durak, tıp alanında görev yapmış bir hekim olarak kurucusu olduğu estetik ve sağlık merkezinde önce sağlık ilkesi ile uygun teknoloji ve cihazları kullanarak hastalarına en uygun yöntemi uygulamaktadır.

Dr. Cliniks ailesi olarak bizi tercih eden müşterilerimizin en doğru uygulamalar ve en etkili teknikler ile tanışmaları için durmadan çalışıyor ve araştırmalarda bulunuyoruz. İşinin uzmanı personeli ile müşterilerine sağlık ve güzellik sunan Dr. Cliniks ekibi eğitimli, güler yüzlü, müşterisinin istediğini bilen ve ihtiyaçlarını belirleyen kurumsal yapısı ile müşterilerinin güzelliğine sağlık katmaktadır.

Dr. Cliniks değişime sizin gözünüzden bakan ve sizin mutluluğunuzu önemseyen bir kurumdur. 

Cilt bakımı ve Cilt Analizleri, Saç Bakımı ve Tedavisi, Leke Tedavileri, Anti-Aging ve Gençleşme, Estetik ve Güzellik, Zayıflama ve Sağlıklı Beslenme(diyet), Epilasyon ve Saç Ekimi gibi alanlarda size değişim ve memnuniyetin garantisini veren ve işini severek yapan profesyonel sağlık ekibiyle hizmet sunmanın gururunu yaşayamaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Ekibimizden Destek Alabilirsiniz.