PRP İşlemi 1 Yıl Sonrası Danışanımız

PRP İşlemi 1 Yıl Sonrası Danışanımız

PRP nedir?
PRP (platelet rich plasma), platelet/trombosit hücrelerinden zengin kan demektir. PRP uygulamasında kişinin kendi kanından elde edilen platelet hücreleri ve büyüme faktörlerinden zengin plazma kullanılır.

Modern teknikler sayesinde saç ekimi operasyonlarının doğal bir görünüm ile başarılı bir şekilde sonuçlanıyor olması, sonuçtan memnun kalanların tavsiyesiyle PRP destekli saç ekimine talep her geçen gün daha da artmaktadır. PRP destekli saç ekimi operasyonu günümüzde herkes için uygulanabilen güvenilir bir operasyon haline gelmiştir. Kafa derisi üzerinde PRP destekli saç ekimi için yeterli saç kökü olan ve kalıcı kellik sorununa çözüm bulmak isteyen herkes PRP destekli saç ekimi operasyonundan destek alarak kellik probleminden kurtulabilir


PRP’nin faydaları nelerdir?
PRP tedavisi kırışıklık, leke oluşumları, sivilce ve yara izleri, cilt çatlakları ve saç dökülmelerinde kullanılmaktadır. Uygulama sonrasında sarkmada ve kırışıklık izlerinde azalma gözlenir. Peeling ve lazer gibi leke tedavilerini PRP ile birlikte uygulamak, tedavi sürecini hızlandırır ve kalıcı sonuç alınmasını destekler. Saç Uygulamalarında dokmeyi azaltır saçı daha canlı parlak gösterir .

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Ekibimizden Destek Alabilirsiniz.